Ubezpieczenia komunikacyjne


Ubezpieczenia komunikacyjne są bardzo popularne. Źródłem prawa, który reguluje kwestię takiego ubezpieczenia jest na przykład kodeks cywilny. Znajdziemy tam informacje, w których dowiemy się o tym, że są one związane z poruszaniem się na lądzie przy użyciu pojazdu mechanicznego. Takie ubezpieczenie obejmuje ochronę osób, będące zabezpieczenie osób przed stratami i szkodami zarówno osobowymi jak i rzeczowymi.

Dwa najważniejsze ubezpieczenia komunikacyjne to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które jest obowiązkowe dla każdego pojazdu oraz różnego rodzaju dobrowolne ubezpieczenia. Do nich należą przede wszystkim autocasco, assistance, ochrona po następstwach wypadku kierowcy i pasażerów (NNW), a także ubezpieczenie bagażu czy też kosztów leczenia poza granicami kraju. Wszystko po to, aby w najlepszy sposób zabezpieczyć się w trakcie podróżowania pojazdami mechanicznymi. Niestety nie mamy możliwości przewidywania zdarzeń losowych, dlatego tak trudne jest określenie tego, jaki rodzaj ubezpieczenia komunikacyjnego potrzebujemy. Nasza wykwalifikowana kadra z pewnością pomoże, po wysłuchaniu potrzeb, dobrać zindywidualizowaną ofertę, dostosowaną do Twoich oczekiwań.

Nie zwlekaj z ubezpieczeniem, ponieważ to łatwy sposób na odzyskanie pieniędzy za szkody, którymi zostaliśmy dotknięci. Obowiązkowe ubezpieczenie OC pozwoli również na ochronę przed konsekwencjami finansowymi, kiedy to wyrządzisz skodę osobom trzecim. W takim wypadku pokryje koszty uszkodzenia mienia, jak i te osobowe. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, bo wiemy, że Katowice to miasto, w którym ludzie potrafią darzyć się zaufaniem. Jest to dla nas ogromnie ważne, ponieważ tylko z pełnym zaufaniem będziemy mogli stworzyć dobrą współpracę. Jakość usług i bezpieczeństwo naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego też wiemy, że dobrze wypełniamy swoją pracę. W razie jakichkolwiek kłopotów jesteśmy otwarci na udzielanie pomocy oraz odpowiedzi na nurtujące i niezrozumiałe dla klientów pytania.